Eksperci


Paweł Brożek, technik masażysta, jest dyplomowanym terapeutą Techniki Bowena. Zawodowo, terapią zaczął zajmować się po przejściu przez własną rekonwalescencję po ciężkim wypadku samochodowym. Wtedy sam uczył się na sobie sposobów do szybkiego powrotu do zdrowia.

 .

W tamtym momencie zrodziła się w nim intencja wykorzystania posiadanych umiejętności w celu pomagania innym w uwolnieniu się od bólu i cierpienia, pod względem fizycznym jak i psychicznym. Pracując w Przychodni NZOZ „PATRON” w Kielcach jako masażysta, doświadczył osobiście ogromu ludzkiego cierpienia.

 .

Tym samym wciąż szukał skutecznej metody eliminacji  bólu. Nie jego skutków, ale przyczyn! Metody, w której nawet stan zapalny nie koliduje z wykonaniem zabiegu, co jest przeszkodą w większości obecnie znanych zabiegach z masażem włącznie. W Terapii Bowena stan zapalny usuwany jest wraz z jego przyczyną!

 .

 .

 .

Technika Bowena, to wynik jego wieloletnich poszukiwań, nad znalezieniem idealnej terapii, dającej najszybsze rezultaty. Obecnie jest ona uznana za najskuteczniejszą, holistyczna i nieinwazyjną metodę na świecie pracy z ciałem. Przywraca ona pełną harmonię i ład całego organizmu wraz z umysłem.

 .

Jego celem jest utworzenie w Kielcach Centrum Techniki Bowen’a, w którym będzie mógł pomagać jeszcze większej liczbie osób, aby proza życia radością była!

 .

Na zabieg u naszego specjalisty można umówić się dzwoniąc pod numer  609 292 983.

 .

 


Return to Top ▲Return to Top ▲